Cronogomet.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronaldinho želi u Premier ligu

2 posters

Go down

Ronaldinho želi u Premier ligu Empty Ronaldinho želi u Premier ligu

Postaj by Senjanin 25.06.08 13:42

Ronaldinho želi u Premier ligu PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 23.06.2008.
Image
Ronaldinho je na odmoru u Brazilu
Vezni nogometaš Barcelone, 28-godišnji brazilski reprezentativac Ronaldinho, je priznao kako bi volio imati priliku sljedeće sezone igrati u dresu nekog od engleskih premierligaša. Novi trener Barcelone Josep Guardiola je jasno dao do znanja kako sljedeće sezone ne misli ozbiljno računati na Ronaldinha i kako on može potražiti novu sredinu, a interes su za sada pokazali Chelsea i Manchester City.

Ronaldinho, koji je na odmoru u rodnom Brazilu, je za tamošnju tv postaju Globo rekao: "Svaki igrač bi želio igrati u tako jakom natjecanju kakvo je engleska Premier liga. Sretan sam jer skoro svi klubovi žele da igram za njih."

Brazilac je priznao kako mu je protekle sezone bilo teško, s obzirom na to da je imao malo prilka za igru, a momčad nije osvojila nijedan trofej. "Kada se sastavi puno problema u isto vrijeme cijela momčad se ne osjeća dobro i igračima je teško pokazati pravo lice. Nesretan sam jednako kao i moji suigrači jer nismo igrali dobro. Nedostatak titula nas je još više bacio u depresiju. Sada sam se oporavio. Sve je savršeno i krenuo sam u novu fazu svog oporavka. Želim izvući korist iz ovog odmora i vratiti se što je prije moguće kako bih ostvario svoj san i postao najbolji nogometaš na svijetu i igrao za najbolji tim na svijetu." euronogomet.com

Senjanin
Newbie
Newbie

Broj postova : 39
Join date : 10.06.2008

[Vrh] Go down

Ronaldinho želi u Premier ligu Empty Re: Ronaldinho želi u Premier ligu

Postaj by Igy 06.07.08 22:41

e kad bi on znao sto zeli... (bar po meni)
Igy
Igy
Dežurni
Dežurni

Broj postova : 53
Join date : 25.05.2008
Age : 41
Lokacija : Vukovar

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.