Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super recenzija na Cronogomet.net Švicarska-Češka UŽIVO!!!!!!

Go down

Super recenzija na Cronogomet.net Švicarska-Češka UŽIVO!!!!!! Empty Super recenzija na Cronogomet.net Švicarska-Češka UŽIVO!!!!!!

Postaj by Dinamovka 07.06.08 19:57

Utakmica je počela točno u 18:00 h, cijeli stadion(St. Jakob-Park) je u crvenom, svi su na nogama, svi navijaju, no na kraju prvog poluvremena se atmosfera na ovom stadionu malo stišala(još je bilo glasno, samo ne kao na početku)...
Sastavi
Švicarska
Benaglio, Magnin, Senderos, Lichtsteiner, Inler, Frei, Streller, Fernandes, Barnetta, Behrami, Mueller
Češka
Čeh, Grygera, Polak, Galasek, Jankulovski, Sionko, Koller, Jarolim, Plašil, Ujfaluši, Rozehnal
Prvo poluvrijeme je definitivno dominirala Češka. U Švicarkom sastavu se ponajviše isticao Magnin, koji je igrao na lijevom boku.
Alex Frei je doživio nevjerojatnu tešku ozljedu, te odlazi sa terena u suzama...
Ovo je bila tvrda i teška utakmica. Česka igra sa novom(za njih) formacijom 4-1-4-1 . Švicarska prema kraju poluvrijemena počela buditi svoje najbolje igrače.
Prva dobra prilika je bila Švicarska, međutim odličan Čeh brani.
Prvo poluvrijeme završilo 0:0
Kronologija 1.poluvrijemena
Utakmica počinje za 20 minuta. U tijeku je svečano otvorenje Eura.
Počela je prva utakmica Europskog nogometnog prvenstva.
S centra su krenuli Česi
Česi gube loptu u napadu, Švicarci kreću u kontru
Švicarci pokušavaju izvesti kontru, Frei sa sredine s 20-ak metara puca pokraj gola
Švicarci opet u napadu, Magnin izvodi slobodan udarac s lijeve strane kod out lnije
Galasek izbija loptu u korner
Barnetta ubacuje iz kornera u sredinu, izbacuju Rozenhal, out za Švicarsku
Česi su rasčistili sve pred svojim golom i kreću u napad
Na rubu švicarskog šesnaesterca gurnut s leđa Jarolim, međutim sudac pušta igru, na kraju prekršaj za domaćine
Česi kombiniraju u napadu, ali ništa im ne uspijeva, Švicarci kreću u napad
Behrami je prošao trojicu Čeha, ubacio u sredinu, ali Česi izbijaju
Nakon prekršaja Magnina na sredini terena slobodan udarac za Češku
Grygera izvodi out za Čehe, Jarolim dolazi do lopte, ali blokiraju Švicarci
Opet Grygera izvodi out, švicarski igrač loše izbije i loptu je morao izbiti švicarski vratar Benaglio
Behrami uputio dobar udarac, ali Čeh je bio siguran
Slobodan udarac za Švicarsku, s desne strane, izvodi ga Barnetta, Polak izbija
Izvrsna prilika za Švicarsku, Inler je došao do ruba šesnaesterca i oštro pucao prema češkim vratima, ali Čeh je opet obranio , ovaj put nisku loptu
Sionko je pokušao proigrati Kollera, ali do lopte je prije došao švicarski vratar Benaglio
Lichtsteiner je ukrao loptu Česima na sredini terena, krenuo u kontru po boku, ubacio u sredinu, ali Česi izbijaju
Slobodan udararc za Švicarsku, ali Fernandes radi prekršaj u napadu
Česi su drugi put na utakmici uspjeli ući u šesnaesterac Švicaraca, ali Koller je bio u zaleđu, uz to je i loptu zahvatio rukom
Plašil ubacio s 40-ak metara s lijeve strane, ali Koller je bio prekratak
Kakva prilika za Švicarsku!
Galasek je izgubio loptu, Frei je s 30-ak metara pucao, Čech boksa, lopta se odbija, ali švicarski napadač se našao u zaleđu
Česi su izgubljeni, tek što krenu u napad, gube loptu
Dobra prilika za Čehe. Plašil je dobro pronašao Sionka u šesnaestercu Čeha, ali Magnin spašava